באיטום הולכים על בטוח

השאירו את הפרטים נחזור אליכם בהקדם

איטום מרתף

איטום מרתף עושים רק עם מומחים

עבודת איטום מרתף תתבצע על ידי המומחים בלבד. לאורך השנים האחרונות, בונים מרתפים ביותר ויותר בתים; חללים המשמשים את הדיירים למגוון מטרות. בין אם מדובר באחסון חפצים או שמא מדובר במטרות אחרות – באמצעות איטום מקצועי תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי המרתפים בטוחים וכי לא ייווצרו נזילות. במצבים אלו, ניתן לפנות אל חברת הרמטיקס. חברה זו מנוהלת על ידי חיים פרץ, קבלן רשום לאיטום מבנים, קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות ובעל תעודת אוטם מורשה. כמו כן, חברת הרמטיקס, אשר הוקמה בשנת 1986, הינה מהמובילות בארץ בתחום האיטום ומספקת שירות בסטנדרט איכות גבוה. 

לבצע עבודת איטום מרתף 

כאמור, ניתן למצוא כיום מרתפים במגוון בתים. לחללים אלו יתרונות רבים – המסבירים את הפופולריות הרבה שלהם. עם זאת, לאור העובדה כי מיקומם של המרתפים הינו נמוך – ישנו חשש כי יחדרו מי גשם. כמו כן, בעיות אלו נפוצות ביותר בהם האדמה היא אדמה שחורה, ודרושה הקפדה יתרה. 

כך או כך, כדי להתמודד עם מצבים אלו על הצד הטוב ביותר, יש להתחיל בעבודת איטום מרתף. מה כוללת משימה זו? ואילו שלבים היא כוללת? 

  • ראשית כל, נדגיש כי ישנו איטום חיובי ואיטום שלילי. באיטום חיובי הכוונה היא לאיטום המתבצע מצידו החיצוני של המבנה. כך, הוא למעשה עוטף את המבנה ומגן עליו במקרים של חדירת מים. באיטום שלילי הכוונה היא לאיטום אזורים אשר טרם נאטמו בעבר – במקרים בהם נוצר פגם במערכת. עבודת איטום זו תתבצע מבפנים. 
  • כדי להתחיל בעבודת האיטום של המרתף, יש לפנות אל מומחה בתחום זה; בעל מקצוע אשר יבצע את המשימה היטב ובהתאם לחוקים השונים. 

איטום מרתף – הקפדה על שלבי הביצוע

חברת הרמטיקס מקפידה על כל שלבי בניית המרתף –

  • בודקת את הכנות השטח על ידי קבלן השלד לפני שליחת צוות הביצוע.
  • בודקת יישום עצר מים ביציקה.
  • מתאימה את חומר האיטום לרמת סיכון לכשל בשטח, ויישום הגנה מתאימה.

איטום מרתפים מכל הסוגים והגדלים

בין אם מדובר באיטום מרתף מבפנים, מבחוץ עם יריעות, או עם איטום בהזרקה. כדי לבצע את העבודה היטב יש ליצור קשר עם חברת הרמטיקס. שיתוף פעולה מקצועי זה יוביל אתכם לתוצאה הרצויה – תוך עמידה בלוחות הזמנים. 

אל תחכו, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם