באיטום הולכים על בטוח

השאירו את הפרטים נחזור אליכם בהקדם

איטום בהזרקה

איטום בהזרקה

מהי מטרתו של איטום בהזרקה? למלא ולאטום את החללים ואת הסדקים המופיעים ביציקות בטון. בין אם מדובר בהזרקה פוליאוריטנית, צמנט או אפוקסי – כדי לבצע זאת הפעולה במקצועיות ובמומחיות, יש לפנות אל חברת הרמטיקס. חברה זו מנוהלת על ידי חיים פרץ, מומחה בתחום האיטום שרכש את ניסיונו מהשטח – ולאורך שנים רבות. כמו כן, מומחה זה מחזיק בתעודות רבות – החל מקבלן איטום מורשה, קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות ותעודת איטום מורשה. 

עבודות איטום בהזרקה על ידי המומחים

בשנים האחרונות, הולכת וגוברת הדרישה לעבודות איטום איכותית. בין אם מדובר בקומות מרתף הבניין, חניונים תת-קרקעיים בקניונים או שמא מדובר בפיר מעלית – יש לבצע את עבודת האיטום כראוי. כך, היא תוכל למנוע את היווצרותם של כתמי רטיבות או את חדירתם של מים לתוך המבנים. כדי להתחיל ולבצע את עבודת איטום החללים או הסדקים המופיעים ביציקות הבטון, יש לפנות אל המומחים – ולהתחיל בעבודת איטום בהזרקה. 

בשלב זה, נדגיש כי לרוב עבודת איטום בהזרקה תתבצע מבפנים – כאשר מדובר באזורים אליהם אין גישה חיצונית. החל ממרתפים, חניונים, מקלטים ועוד – איטום מסוג זה יתבצע כך על ידי הגורמים המוסמכים למשימה. עם זאת, ניתן לבצע איטום באמצעות הזרקה במקרים נדירים גם מצידו החיצוני של המבנה. מדובר במקרים כדוגמת בריכות שחיה או מאגרי מים אחרים – אותם לא ניתן לרוקן. לאור אילוץ זה, ניתן יהיה לבצע את עבודת האיטום החיצונית בהזרקה. 

לפעול בהתאם לנהלים ולהנחיות של עבודות איטום בהזרקה

החל מחומרים אפוקסיים, פוליאוריטנים או צמנטיים – על בעלי המקצוע לדעת להשתמש בחומרים אלו במומחיות הדרושה. בבואכם ליצור קשר עם הגורמים הרלוונטיים, יש לוודא כי הם מסתייעים בחומרי הגלם המתאימים, לפעול באחריות ובהתאם לנהלים – ולספק את התוצאה הדרושה. 

במקרים בהם זיהיתם סימני סדקים בקירות תת-קרקעיים, מרתפים או במקומות אחרים בהם נדרש איטום על ידי הזרקה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת הרמטיקס.  

אל תחכו, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם