באיטום הולכים על בטוח

השאירו את הפרטים נחזור אליכם בהקדם

זיפות גגות בחולון

זיפות גג בחולון רק עם המקצוענים

עולם האיטום הוא עולם שהולך ומשתדרג ככל שעוברות השנים. כמו כל דבר אחר, ככל שהעולם מתקדם הטכנולוגיות טובות יותר, יש יותר חומרים לעבוד איתם שמתגלים כיעילים, והתוצאות הן טובות יותר. 

איטום גגות הוא משהו שרבים מאוד צריכים. למעשה, כמעט כל אחד יצטרך את זה מתי שהוא לבית שלו או לגג הבניין שלו, והשאלה היא רק כמה העבודה תהיה איכותית ולכמה שנים היא תחזיק מעמד. יש שיטות איטום שונות ואחת מהן היא של זיפות, ואם אתם גרים באזור חולון, אתם צריכים זיפות גגות בחולון שיהיה מקצועי ויעיל, כזה שייתן לכם שקט לשנים ארוכות. חברת הרמטיקס היא חברה מובילה בתחום האיטום ומומלץ לקבל ייעוץ בהקדם. אך מהו בכלל איטום באמצעות זיפות?

מהו זיפות גגות בחולון?

זיפות גגות בחולון כמו בכל מקום אחר הוא למעשה ציפוי של הגג בזפת חמה. זו השיטה הוותיקה ביותר ויש שיחשיבו אותה למיושנת ביותר, אבל היא עובדת מצוין, שוב, אם היא מתבצעת כמו שצריך. זו שיטה שנחשבת לשיטה זולה ביחס לשיטות האחרות והיא ניתנת לביצוע על גגות שונים. זה אומר שאם יש לכם דוד שמש בגג בו יש קושי להניח יריעות שמייקר את העבודה, זיפות גגות בחולון כמו בכל מקום אחר יהיה הפתרון האידיאלי בשבילכם. כמה שכבות של זפת צריך? זה כבר תלוי במצבו של הגג. יש גגות מוזנחים יותר עם המון סדקים שצריכים כמה שכבות, ויש כאלו ששכמה או שתיים יספיקו להם.

זיפות גגות עם הלבנה

בעיה אחת שיש עם זיפות גגות בחולון כמו בכל מקום אחר הוא שזפת כידוע בצבע שחור. צבע שחור הוא צבע שקולט חום, מה שיכול להעלות את הטמפרטורה בבית. אז מה עושים כדי שזה לא יקרה? מלבינים את הגג. כן, מורחים שכבות של צבע לבן על הגג וככה יש שכבה מעל לזפת שהינה לבנה, והגג לא אוגר חום. כך תרוויחו פעמים, גם איטום גגות איכותי וגם בידוד טוב ושמירה על הטמפרטורה של הבית. כדי שהאיטום יהיה איכותי, אתם צריכים כמובן איש מקצוע ברמה גבוהה ועם המון ניסיון שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וייתן לכם שקט לשנים ארוכות. אל תהססו פנו עוד היום לקבל את השירות הטוב ביותר מחברת הרמטיקס, החברה המובילה עם 40 שנות ניסיון.  

אל תחכו, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תמונות מהפרויקט